Dworek Arkadia – najlepszym miejscem na zorganizowanie konferencji

26 Marzec
2016

Planując konferencję w okolicach Lublina warto rozważyć ofertę Dworku Arkadia. Przestronne sale, z doskonałą akustyką i zapleczem technicznym pozwalają na zorganizowanie profesjonalnego spotkania.

W cenie oferujemy państwu:

  • Przestronne sale konferencyjne
  • Darmowy parking (na 150 osób),
  • projektor oraz ekran
  • flipchart

Dodatkowo, Dworek oferuje wynajęcie profesjonalnego sprzętu oraz zorganizowanie cateringu podczas konferencji. Dla wszystkich gości konferencji przewidziano korzystne ceny noclegu na terenie kompleksu.

Dobór właściwego lokalu stanowi nielada wyzwanie, dlatego też swoim doświadczeniem i wiedzą chętnie posłużymy Państwu przy podjęciu decyzji. Ze swojej strony zapewniamy perfekcyjne warunki oraz profesjonalną obsługę. Niezależnie czy planują Państwo kilkudziesięcioosobową konferencję, małą prelekcję, czy szkolenie dla pracowników, Dworek Arkadia na pewno sprawdzi się w każdej z tych sytuacji.

Posiadane sale charakteryzują się świetną akustyką oraz wysokiej jakości sprzętem audiowizualnym. Ponadto w ramach ceny uwzględniliśmy liczne dodatkowe usługi, które z pewnością pozytywnie wpłyną na pozytywny przebieg planowanego wydarzenia. W ramach pakietu udostępniamy profesjonalny sprzęt niezbędny do zorganizowania udanej konferencji. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia dodatkowych sprzętów audiowizualnych. Aby zapewnić kompleksowość usług, dodatkowo oferujemy usługi cateringowe. Przyrządzane na miejscu posiłki zawsze są świeże i smaczne. Dodatkowe usługi barowe (napoje, kawa) z pewnością ucieszą przybyłych gości.

Ponieważ część zaproszonych prelegentów zazwyczaj przybywa z daleka, istnieje możliwość zakwaterowania ich w Dworku Arkadia. Oferujmy 12 kompleksowo wyposażonych pokoi, które mogą pomieścić w sumie 30 gości.

Organizacja konferencji w Dworku to najlepszy wybór. Oferujemy kompleksowe usługi na bardzo wysoki poziomie. Decydując się na naszą ofertę mogą mieć Państwo pewność, iż planowane wydarzenie przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami, w miłej i przyjaznej atmosferze.

Opisane elementy stanowią jedynie szkic proponowanych usług. Warto zaznaczyć, iż każda oferta cechuje się indywidualnością i w pełni uwzględnia stawiane nam wymagania.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt drogą telefoniczną, mailową lub osobiście. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące Państwo pytania oraz przedstawimy szczegóły oferty.

 

 

To może Cię zainteresować